NanoVNA Testboard Rinkinys VNA Išbandyti Demo Valdybos Patvarus Tiksli Tinklo Analizė Bandymo Valdybos Demo Valdybos Filtras Attenuator

NanoVNA Testboard Rinkinys VNA Išbandyti Demo Valdybos Patvarus Tiksli Tinklo Analizė Bandymo Valdybos Demo Valdybos Filtras Attenuator

€4.95 €3.42
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: nanovna, plaukų žoliapjovės vgr, arduino demo valdyba, atveju nanovna, skaitmeninė antena analizatorius, vna, ipex sma, spektro analizatorius, vna bandymo valdyba, fft spektro analizatorius.

NanoVNA Testboard Rinkinys Patvarus Tiksli Tinklo Analizė Bandymo Valdybos Demo Valdyba

Kulka Taškų:

1、Tinkamas Modelis: Šis bandymas valdybos rinkinys yra naudojamas vektoriaus tinklo analizatorius patogi matavimo įskiepių ir SMT prietaisai.

2、Bandymo Valdyba Yra: Šis bandymas valdyba yra plug-in bandymo grandinė tinka VNWA Testboard, ir 0805 ir 1206 lopo mėginys grandinės yra pridėta.

3、Naudojant Pastaba: Dėl SMT grandinė negali visapusiškai apsvarstyti visų rūšių bandymų situacijų, kai kurios dalys bandymo gali būti iškirsta.Prašome užtikrinti, kad turite pakankamai laisvų pajėgumų.

4、Paruošti Savo Suvirinimo Įrankiai: Ši plokštė yra ne prilituotos iki pristatymo, prašome parengti savo suvirinimo įrankiai ir sukurti bandymo grandinė pagal jūsų bandymas poreikius.Mes nesame atsakingi už grandinės gaires.

5、komplektą Sudaro: Į paketą įeina Testboardx1, SMA Female Adapterx6, 6mm Vario Studx4, M2.5 Screwx4, 40pin Apvalus Lizdas*2 ir 0805 49R9 Kalibravimo Resistancex2.

Aprašymai:

Testboard kit \ RF demo rinkinys:

Į testboard rinkinys leidžia NanoVNA vartotojai surinkti naudingą komponentą, veržimo greitai surinkti paprasta RF grandinės ir įvertinti NanoVNA.

Pakuotės incuding: Testboard Spausdintinių Boardx1(Suderinama su CINKAVIMAS trinkelės VNWA Testboard ir pridėti 0805 ir 1206 STM trinkelės), SMA EndConnectors (paties tipo, kaip ir NanoVNA)x6, Vario 6mm spacersx4, M2.5 4mm screwsx4, 40 pin moterų SIL socketx2 ir Rezistorius SMD 49R9 1% 0805 x2.

Pakavimo Sąrašas:

Testboardx1

SMA Female Adapterx6

6MM Vario Studx4

M2.5 Screwx4

40pin Turas Socketx2

0805 49R9 Kalibravimo Resistancex2

  • Testboard rinkinys: VNA Išbandyti Demo Valdyba
  • Prekės Pavadinimas: VAHIGCY
  • NanoVNA Testboard rinkinys: Tinklo Analizės Bandymas Valdyba

5

It is OK. It is good Test Board. Fast delivery.