990 Km TELEVIZIJA Padidino Oro 4K HD 1080P Skaitmeninis HDTV Antena su Reguliuojamu Stiprintuvu Signalo Stiprintuvas Gyvenimo Vietiniai Kanalai

990 Km TELEVIZIJA Padidino Oro 4K HD 1080P Skaitmeninis HDTV Antena su Reguliuojamu Stiprintuvu Signalo Stiprintuvas Gyvenimo Vietiniai Kanalai

€4.11 €2.79
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: antena hd, ps tv, kd900 programuotojas, raktas į punch, kabelis psp tv, 4k antena, aišku, hd tv, antena tv, kabelio psvita, es sandėliai.

Savybės:

1. Nauja patobulinta TV Antenų gali padėti jums sutaupyti brangaus skaitmeninės TV mokesčiai.Ši antena suderinamas su TV konverteris dėžės ir šimtai skaitmeninės televizijos aparatūrai/4K Itin Aukštos raiškos (4K UHD) Televizorius, pavyzdžiui, ITV, Film4, CITV,Channel4", BBC,NBC, FOX.įskaitant vietos naujienų, vaikas ir sporto ,orų prognozė, filmukai ir švietimo programas ir kt.Paprasta ir Nemokama Priemonė Gyvybės Gauti Kanalą, Be Mėnesio SĄSKAITĄ !!

2.NAUJAS REGULIUOJAMAS STIPRINTUVAS: priėmimo ši antena gali būti teigė, kad Naujausios Technologijos , kurios priėmimo atnaujintas 5-10%, nei (nuimamas stiprintuvas)ir patogiau nei anksčiau , šį reguliuojamas stiprintuvas yra pritaikyta mūsų klientams.Šis DTV antena yra optimizuotas pagal labiausiai pagrįstą būklės,2 perjungiamos stiprintuvo rūšių, kurios nauda stiprintuvo paprastai yra didesnis negu 2-4DB.

3. TIKRAI PATIKS 4K (>1080P) CRYSTAL HD KOKYBĖ: Mūsų " smart tv antenomis priimti atnaujintas Stiprintuvo su built-in Smart IC Chip naujos kartos & Crystal Clear Filtro Technologija susitvarko signalus per 80 mylių nuotoliu.Naujausias technologijas, filtrai iš ląstelių ir FM signalus, todėl aiškesnį vaizdą, mažai triukšmo ir prieigą prie daugiau nemokamai transliacijos TV signalus su padidintu pelno, asortimentą ir dažnių veikimą.

4. 3Meter ILGAI KOAKSIALINIS KABELIS : Daro papildyta, antenų lengviau jums, įdėkite jį į savo namus, kad gauti geriausią priėmimo, ypač tiems vartotojams, kurių televizoriai yra gana toli nuo "windows".

Specifikacija:

Kambarinė tv antena Specifikacijos

Dydis:12.60 x 9.05 x 0.04 cm

Koaksialinis Kabelis : 1.5 C-2V / Juoda L=16.5 FT/br>Dažnių Diapazonas: VHF 174-240Mhz, UHF 470-862Mhz

Suderinama: 720p, 1080i, 1080p, HD, 4K | (DVB-T,ISDB-T,DMB-T / H,ATSC)

Pelnas:25 dBi(su stiprintuvu)

Varža: 75 Ω

Triukšmo Lygis:

Greitai ir lengvai sukurti

1.Vieta antenos, ant langų ar kaip aukštas, kaip įmanoma.

2.Prijunkite tv antenų į "Ant In" ant nugaros, bet HDTV.

3. Nustatyti meniu ant jūsų ir įsitikinkite, kad jis yra nustatyti "oro" ar "antena", kurį TV meniu.

4.Eikite į "ieškoti Kanalų" arba "Kanalų paieška" ir kt., pasirinkite "ok", ir ieškoti meniu mėgautis nemokamai TV.

Prašome Atkreipti Dėmesį:

Tikrasis gautinos sumos intervalas gali labai išlaikytinių jūsų atstumas ir vieta.Rajonuose, kur yra daug kliūčių, pavyzdžiui, slėniai, kalnai ir pan.bus sumažinti veiksmingos diapazone.

Visada iš naujo nuskaityti kanalus po persikėlimo į patalpų oro, rezultatas gali būti geriau.Prašome reguliuoti stiprintuvą trumpojo nuotolio, jei jūsų namuose yra per 35 mylių nuo bokšto.

Prašome įjungti stiprintuvą"trumpojo nuotolio" jei jūsų namuose yra labai arčiau transliacijos bokšto ir turi labai stiprų signalą.

Paketų sąrašo:

1x Indoor HDTV antena su Stiprintuvu signalo stiprintuvas

1x Instrukcija

  • USB Tipas: STANDARTAS
  • Prekės Pavadinimas: tmddotda
  • Modelio Numeris: ---
  • Naudoti: Išmanieji Įrenginiai
  • Sertifikuota: /
  • Komplektacija: Paketas 1
  • Pakuotė: Taip